4 Adımda Vale Servis Hizmeti

Randevu:

0212 294 71 71 numaralı telefondan müşteri danışmanınızla irtibata geçerek talep ettiğiniz hizmetin bütçesini, randevu gününü ve ayrıntılarını belirleyin.

Araç Teslim Alımı:

Randevunuz da belirtilen yer ve saatte Vale Servis Görevlisi aracınızı teslim almaya gelsin. Teslim formunu doldurun ve eğer randevunuz da belirtmişseniz geçici aracınızı teslim alın.

Servis:

Kararlaştırılan servis, bakım ya da onarım hizmeti hemen başlasın. Belirtilenler dışında bakım/onarım ihtiyacı bulunursa servis ekibi sizi anında bilgilendirsin.

Araç Teslimi:

Aracınız tüm bakım hizmetlerinin ardından belirtiğiniz adrese sorunsuz teslim edilsin.

Daha fazla bilgi edininvale_kucuk

Araç Muayene Hizmeti

Aracınızı muayene ettirmek istediğiniz zaman bizimle irtibata geçiyorsunuz. TUVTURK araç muayene randevusu alarak veya sizin alacağınız randevu ile işlemlere başlıyor. Firmamız aracınızı dilediğiniz adresten alarak belirlenen TUVTURK Araç Muayene İstasyonunda gerekli fenni muayenesini yaptırarak dilediğiniz adrese teslim ediyor.

Bakım veya onarım talebiniz varsa araç muayene tarihinden bir gün önce aracınızın kusur olarak tespit edilecek hasarlarını onarıp muayeneye hazırlar. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra aracınız size teslim edilir.

vale_kucuk

Her sınıftan araç kiralama yaparak sizlere hizmet vermekteyiz. İster filo kiralayın, ister 1 araç kiralayın bizim için önemlisiniz.

Müşteri memnuniyetini had safhada önem veren şirketimiz kurumsal kimliği ile rakipleri arasında tartışmasız en iyi hizmeti vermektedir.

Lüks araç kiralamada her marka araç temin edilir. Limuzin hizmeti verilir, vip araç hizmeti, zırhlı araç kiralama şoförlü- şoförsüz olanaklar sunan kurumumuz hizmet verdiği şirketlerle uzun yıllardır karşılıklı güven koşulları ile siz değerli müşterilerimize hizmeti görev bilmiştir.

Daha fazla bilgi edininvale_kucuk

vale_kucuk

Yerinde servis talep ettiğinizde randevu sistemine bağlı olarak iş ya da evinize gelerek aracın sorununu çözüme kavuşturulmaya çalışırız.

Eğer iş ya da evinizde çözülemeyecek bir sorun ise aracınız merkez binamıza getirilerek burada gerekli testler ve işlemler yapılarak tekrar iş ya da evinize bırakılır.

Daha fazla bilgi edininvale_kucuk

vale_kucuk

Online Hizmetlerimiz

BİREYSEL HİZMETLER
Bize e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz. info@bollukoto.com 
KURUMSAL HİZMETLER
7/24 Online Olan Müşteri Hizmetleri (0212) 294 71 71 

RANDEVU AL

Online Randevu Almak İçin Tıklayınız

Yeni Peugeot 308 - Park Asistanı

2015 Kampanyalı Lastikler